PODCAST „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”
Odcinek 4: Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki od strony praktycznej – rozmowa z Agnieszką Dembińską (Demag Consulting)
W dzisiejszym odcinku Szczepan Gorbacz rozmawia z Agnieszką Dembińską (DEMAG Consulting) na temat praktycznego podejścia pod kątem urządzeń chroniących zdrowie i życie personelu, który podczas swojej pracy ma kontakt z substancjami toksycznymi, żrącymi, niebezpiecznymi czy też z wysoką temperaturą, jakimi są prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki.
Słuchaj czwartego odcinka
Listen to „Odcinek 4: Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki od strony praktycznej – rozmowa z Agnieszką Dembińską (Demag Consulting)” on Spreaker.Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki – dla kogo jest ten podcast?
Ten podcast dedykujemy osobom związanym z branżą przemysłową, m.in.:
- projektantom obiektów i instalacji przemysłowych,
- służbom BHP,
- służbom utrzymania ruchu,
- pracownikom działów technicznych,
którzy odpowiadają za bezpieczeństwo personelu i dostosowanie obiektów przemysłowych do obowiązujących przepisów prawnych.
Strony, artykuły i zagadnienia związane z odcinkiem:
- grupa „Projektowanie bezpieczeństwa w firmie”: https://www.facebook.com/groups/3316335428382491/
- audity ISO 9001,45001,14001: https://youtu.be/aATgOYBDZeU
- zbiorniki chemoodporne i instalacje towarzyszące: https://www.amargo.pl/zbiorniki-chemoodporne/
Poznaj rozmówców podcastu
Agnieszka Dembińska, DEMAG Consulting
Agnieszka Dembińska, właścicielka DEMAG Consulting, od ponad 20 lat pomaga przedsiębiorcom projektować przyjazne środowiska i bezpieczne miejsca pracy. Każdy projekt i każdy klient jest inny, dlatego w swojej pracy przekłada teorię na praktykę oraz kładzie nacisk na indywidualne potrzeby uczestników swoich szkoleń.
Agnieszka jest ekspertem w dziedzinie magazynowania materiałów niebezpiecznych, trenerem konsultantem i auditorem w zakresie systemów ISO 14001, 9001,45001 oraz specjalistą do spraw BHP. Specjalizuje się w szkoleniach z magazynowania materiałów niebezpiecznych łącząc wymagania prawne z praktycznym podejściem. Na co dzień współpracuje z firmami przesyłowymi. Na swoim koncie ma realizację projektów dla przemysłu petrochemicznego, rafineryjnego, farmaceutycznego, spożywczego, transportowego.
Specjalizacje Agnieszki:
- magazynowanie materiałów niebezpiecznych https://youtu.be/ijdpaFrYo08
- reagowanie na wycieki chemiczne https://youtu.be/YJKevV_xyBs
- szkolenia dla projektantów instalacji przemysłowych https://youtu.be/zOS9T0ybCs0
- audity ISO 9001,45001,14001 https://youtu.be/aATgOYBDZeU
- doradztwo techniczne
Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji na temat tego, co Agnieszka może dla Ciebie zrobić, skontaktuj się: biuro@demag.com.pl, tel. +48 788 576 034, www.demag.com.pl
Szczepan Gorbacz, AMARGO
Szczepan Gorbacz od ponad 15 lat z sukcesem zarządza spółką produkcyjną Amargo Tank Think Tank. Przez ten czas wdrożył nowe technologie zbiorników chemoodpornych i na wodę klasy Premium. Na swoim koncie posiada realizacje wielu projektów o wysokim stopniu skomplikowania, których inne firmy nie były w stanie się podjąć. Dzięki zastosowaniu tworzyw sztucznych pomaga zmniejszyć koszty eksploatacji zbiornika, a stworzenie nowego typu wbudowanych modułowych zbiorników na wodę pozwala na zastosowanie w trudnodostępnych miejscach. Tworzy zespół ekspertów opracowujących kompleksowe rozwiązania – do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, aby wypracować skuteczne, najbardziej optymalne rozwiązanie, które rozwiąże dany problem. Na co dzień współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami m.in. z branży spożywczej (browary, producenci napojów, itp.), chemicznej, energetycznej, farmaceutycznej, celulozowo-papierniczej, włókienniczej, stacjami uzdatniania wody, zakładami wodociągowymi i oczyszczalniami ścieków.
Jeśli szukasz rozwiązań z zakresu magazynowania materiałów niebezpiecznych i instalacji towarzyszących, skontaktuj się z nami: eksperci@amargo.pl; tel. +48 22 758 88 27.
Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:
Czego nie wiesz o żywotności zbiorników na chemikalia? [wideo]
Magazynowanie wody pitnej, przeciwpożarowej i deszczowej w budynku? To możliwe! [wideo]
Od czego zależy dobór materiału zbiornika przemysłowego? [wideo]
Jak i po co izoluje się i ogrzewa zbiorniki przemysłowe z tworzyw sztucznych? [wideo]
Webinar: Modułowe zbiorniki na wodę
PE 100-RC – nowa generacja polietylenu w produkcji zbiorników
Ocena możliwości wydłużenia okresu żywotności zbiorników z tworzyw sztucznych
Zbiorniki dozorowe UDT na NaOH i HCl z absorberem i stacjami NO
Zbiornik zapasu wody pitnej w nietypowej przestrzeni szpitalnej
Kolejny ważny krok w rozwoju – pierwsze zbiorniki opuszczają nową halę produkcyjną Amargo
Dołącz do odbiorców newslettera Amargo i korzystaj z wiedzy ekspertów!
Poinformujemy Cię o pojawieniu się kolejnych odcinków podcastu oraz będziemy przesyłać merytoryczne materiały z zakresu zbiorników oraz innowacyjnych technologii z tworzyw sztucznych.