O Amargo®

Jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem już od ponad 12­ lat dostarczającym Państwu szeroką gamę produktów oraz półproduktów z tworzyw sztucznych, zwłaszcza z grupy termoplastów (polietylen i polipropylen).

Produkujemy z wykorzystaniem maszyn i technologii najnowszej generacji -metody ekstruzji, wtrysku oraz rotomoldingu. Dynamicznie ewoluujący świat zmusił nas do nadążania za ciągłymi zmianami, dlatego nieustannie rozwijamy nasze kompetencje. Współpracując z zewnętrznymi ekspertami wciąż rozwijamy nowe materiały oraz technologie produkcji. Jesteśmy autorami pomysłów  dzięki którym nasi klienci zawsze o krok wyprzedzają swoją konkurencję.

Amargo® wszechobecne

Nasze produkty wykorzystywane są niemal w każdej branży: inżynieryjnej, chemicznej, papierniczej, transportowej, spożywczej, rekreacyjnej i wielu innych. Oferujemy możliwość produkcji zarówno dużych jak i małych partii zamówień, zapewniając przy tym najwyższą jakość, dowolne wymiary, specjalne formuły dodatków, wypełniaczy i stabilizatorów oraz nietypową kolorystykę.

Oferujemy produkty i usługi, które zostały już wielokrotnie docenione przez Klientów w Polsce i za granicą. Wysoka jakość naszych produktów to wynik doświadczeń i umiejętności gromadzonych przez lata.

Przyjaźni środowisku

Naszym celem jest wytwarzanie produktów przyjaznych środowisku. Dlatego w produkcji wykorzystujemy tworzywa termoplastyczne spełniające wymogi ekologiczne, które w przyszłości mogą być poddane procesowi recyclingu.

Aby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi naszych produktów zapraszamy do działu oferta.