Zbiorniki prostopadłościenne

Wykonujemy  różnego rodzaju chemoodporne zbiorniki magazynowe i procesowe, systemy dozowania, neutralizacji, uzdatniania. 

Produkty te powstają z płyt litych płaskich, rolowanych, panelowych żebrowanych AMARGPanel PE/PP, czy też do niedawna kasetonów konstrukcyjnych PP oraz oczywiście spoiwa - drutów spawalniczych. Wymiary używanych półproduktów czy też prefabrykatów, kształt oraz waga umożliwiają wprowadzenie elementów ścian nawet do najmniej dostępnych pomieszczeń. W miejscu posadowienia zbiornik jest ustawiany i spawany zgrzewającym ekstruderem – wytłaczarką gorącego uplastycznionego tworzywa.

Kształt zbiornika to praktycznie zupełna dowolność i przede wszystkim wynik ustaleń z Klientem – jego oczekiwań, możliwości przeznaczenia określonej kubatury – przestrzeni na posadowienie i instalację danego zbiornika.

Przy stosunkowo niskich cenach tworzyw sztucznych wykonanie zbiorników z innych materiałów, nie jest opłacalne i uzasadnione od strony technicznej, szczególnie biorąc pod uwagę dużą żywotność elementów z tworzyw sztucznych oraz brak korozji, a co za tym idzie praktycznie zerowe koszty eksploatacji na długie długie lata użytkowania.

Więcej danych w dziale Oferta 

 

Więcej zdjęć zbiorników prostopadłościennych